EKONOMİ
Giriş Tarihi : 24-09-2022 12:32   Güncelleme : 24-09-2022 12:47

Umut kuyruğu! Ücretsiz daire çekilişine katılmak için uzun kuyruk oluşturdular

Bingöllü iş insanı Fesih Zeki Mert tarafından Bingöl’ün İnalı Mahallesi’nde yaptırılan Niagara Bingöl Yaşam Evleri projesinin açılışı dolayısıyla bir kişiye 156 metrekarelik daire verileceği heyecanı sürüyor. Çekilişle belirlenecek daire sahibi olmak isteyenler kayıt yaptırmak için proje alanına akın etti.

Umut kuyruğu! Ücretsiz daire çekilişine katılmak için uzun kuyruk oluşturdular

Bu akşam yapılacak çekilişe katılmak isteyen vatandaşlar, İnalı Mahallesi Gazi İlkokulu karşısındaki proje alanına akın etti. Talebin yoğun olması nedeniyle uzun kuyruk oluştu. Bu arada kayıtların 30 bin kişiyle sınırlı olduğu açıklandı.
Bedava daire hayalini kuranlar saat 16.30’a kadar kayıt yapabilecek, çekiliş ise bu akşam saat 17.00’de başlayacak açılış programında noter huzurunda gerçekleştirilecek. Çekilişi kazanan kişinin programda hazır olması ve nüfus cüzdanı ile çekiliş biletinin yanında bulundurması gerekiyor.
Van Horne Construction Yönetim Kurulu Başkanı ve proje sahibi Fesih Zeki Mert, Bingöl için bir vefa olarak ilk projelerini hayata geçirmenin sevincini yaşadıklarını belirterek, “Bu sevincimizi hemşerilerimizle paylaşmak ve kadim şehrimizde ilk projemizin açılışı şerefine bir vatandaşımıza daire hediye etmek istedik. Şimdiden sahibine hayırlı olsun inşallah. Bingöllü hemşerilerimizin dualarıyla daha nice hayırlı projelerimizin bu bir ilki olsun.” ifadelerini kullandı.
 

AdminAdmin