İYİ Parti Bingöl Milletvekili adayı Hasan Kızılboğa, seçim çalışmaları kapsamında Servi beldesi ve Genç ilçe merkezinde vatandaşlarla buluştu.
Yapılan ziyaretlerde gençlerle sohbet etme imkanı bulan Milletvekili Adayı Hasan Kızılboğa, karşılaşmış olduğu en büyük problemin, gençlerin birden fazla üniversite okumalarına rağmen işsiz kalmaları olduğunu söyledi. 
Milletvekili adayı Kızılboğa, şunları kaydetti:

"Gençlerimiz işsiz, umutsuz ve gelecek kaygısı taşıdıklarından dolayı yurt dışına çıkışı bir kurtuluş olarak görmektedir. Mevcut iktidar mülakat sistemini getirerek gençlerimizin umutlarını, gençliğini ve bütün hayallerini çöpe atmıştır. İktidarın görevi vaatte bulunmak değil, muhalefet etmek değil, icraat yapmaktır. Bugün Servi beldemizi ve Genç İlçemizi ziyaret ettik. Vatandaşlarımızın bize yansıttıkları en büyük problem, dünden bugüne siyasette, ticarette ve bürokraside sürekli aynı tayfanın yer aldığını belirtmesi, ülkenin üzerine karabasan gibi çöken zihniyetin resmini çizmektedir. Gençlerimizin adaletin ve hukukun olmadığından dolayı, yurt dışını bir umut olarak görmesi mevcut iktidarın ayıbıdır. İYİ’lerin iktidarında, adaletsizlik, haksızlık ve hukuksuzluk son bulacak,  herkes hak etmiş olduğu değeri görecek ve kendi mesleğini icra edecektir. Haksızlık ve hukuksuzluk yapanlardan da kesinlikle hesap sorulacak. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Umudunuzu kaybetmeyin, İYİ’lerin iktidarı çok yakındır."

Kızılboğa’nın ziyaretine milletvekili adayları ve parti yöneticileri de eşlik etti.