Bingöllü İş İnsanı Fesih Zeki Mert, yerel seçimlerde DEVA Partisi'nden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu açıkladı.

Daha önce Bingöl'den Bağımsız Milletvekili adayı olan Mert, internet üzerinden yayın yapan Ankara Masası'ndan gazeteci Fatih Atik'in konuğu oldu.

Gazeteci Atik'in iş dünyasından siyesete çeşitli konulardaki sorunlarını çevaplayan Mert, 31 Mart yerel seçimleinde DEVA Partisi'nden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na aday adayı olduğunu açıkladı.

Mert, her zaman hedeflerinin büyük olduğunu, hiçbir zaman küçük hedeflerin peşinden koşmadığını belirterek, "Benim en büyük hayalim bu ülkeye büyük hizmet vermek, tecrübelerimi aktarmak ama en büyük hayalim İstanbul'u yönetmek. DEVA Partisinden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı olmak istiyorum. DEVA Partisinden aday adaylığımı açıklıyorum. Ben aday adaylığımı açıkladım, gerisi partimizin takdiridir. DEVA Partisi beni aday gösterirse, ben kendime inanıyorum ve partiye iyi bir sinerji katacağıma inanmıyorum." ifadelerini kullandı.