YEREL
Giriş Tarihi : 23-11-2022 21:52

DEVA Partisi Bingöl İl Gençlik Kolları Başkanlığına Ümit Dursun atandı

DEVA Partisi Bingöl İl Gençlik Kolları Başkanlığına genç girişim ve iş insanı Ümit Dursun, getirildi. DEVA İl Başkanı Mikail Kovalar, yeni görevinden dolayı Dursun'u kutladı.

DEVA Partisi Bingöl İl Gençlik Kolları Başkanlığına Ümit Dursun atandı

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Bingöl Gençlik Kolları Başkanlığına genç girişimci ve iş insanı Ümit Dursun atandı.

DEVA Partisi İl Başkanlığı binasında düzenlenen törende Dursun'a yeni görev belgesi, İl Başkanı Mikail Kovalar tarafından verildi.

DEVA İl İl Başkanı Kovalar, törende yapıtğı konuşmada, Türkiye'nin gençlere ihtiyacı olduğunu belirterek, "Gençlerin de umutlarının Ali Babacan’ın önderliğinde kurulan DEVA Partisi'nde yeşerdiğini görüyoruz. Bizler bugün bu onurlu görevi yerine getirmek için DEVA Partisi'nde siyaset yapıyoruz. Yarınlarımızın teminatı olan gençler için buradayız." dedi.

Kovalar, Dursun’a yeni görevinde başarılar diledi.

DEVA Partisi Gençlik Kolları Başkanı Dursun da her zaman gençlerin yanında olduğunu ve özgür, zengin ve demokratik bir ülkeyi gençlerle birlikte inşa edeceklerini ifade etti.

Genel Başkanı Ali Babacan liderliğinde kurulan DEVA Partisi'nin bir neferi olmaktan onur duyduduğunu aktaran Dursun, şunları kaydetti:

"DEVA Partisi çatısı altında İl Başkanımız Sayın Mikail Kovalar başkanımızla birlikte siyaset yaptığım için ayrıca mutluyum. Verilen bu göreve laik olmak için elimden gelen tüm gayreti göstereceğimden hiç kimsenin şüphesi olmasın. En kısa sürede şehrimizin tüm mahallelerinde ve Üniversite de gençlik buluşmaları gerçekleştireceğiz. Gençler olarak siyasilerin arkasında slogan atan değil, yanında yürüyen ülkemizin ve şehrimizin geleceğinde söz sahibi olan bir gençlik ekibiyle DEVA damlalarının çoğalması için mücadele edeceğiz."

AdminAdmin