GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-01-2023 12:26

Umut Kervanı'ndan Genç'te kıyafet yardımı

Hayırseverlerden aldıkları yardım ve desteklerle ihtiyaç sahiplerine ulaşan, maddi ve manevi sıkıntılarına derman olmaya çalışan Bingöl Umut Kervanı Derneği Genç İlçe Temsilciliği, soğuk kış mevsiminin gelmesiyle ihtiyaç sahiplerine kışlık giyim yardımında bulundu.

Umut Kervanı'ndan Genç'te kıyafet yardımı

Yurt genelinde yaptığı yardım çalışmaları kapsamında yetim, mağdur ve muhtaçlara ulaşan Umut Kervanı, yardım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Umut Kervanı, “Minik Kardeşlerimiz Üşümesin’’ sloganıyla başlattığı kışlık giyim yardımı çerçevesinde Bingöl’ün Genç İlçesinde onlarca muhtaç çocuğa kışlık giyim yardımında bulundu.

Yardımla ilgili açıklamalarda bulunan Bingöl Umut Kervanı Derneği Genç İlçe Temsilcisi Mücahit Arıboğa, kış ayında hayırseverlerin destekleriyle onlarca çocuğa kışlık yardımında bulunarak kış ayını sıcak geçirmelerine vesile olduklarını belirtti.

Katkılarından dolayı hayırseverlere teşekkür eden Arıboğa, ‘Minik Kardeşlerimiz Üşümesin’ sloganıyla başlattığı kışlık giyim yardımı çerçevesinde Genç’te 12 ihtiyaç sahibi çocuğa kışlık giyim yardımında bulunduklarını ifade ederek, “Bir daha yetim ve muhtaç çocuklarımızın yüzlerindeki tebessüme vesile olduğumuz için Rabbimize ne kadar şükretsek az gelir. Bingöl Umut Kervanı Derneği Genç İlçe Temsilciliği olarak havaların soğuduğu bu günlerde hayır sahiplerinin destekleriyle onlarca fakir ve yetim çocuğu giydirdik. Katkıda bulunan herkesten Allah razı olsun. Hayır sahiplerinin destekleriyle minikler bu kışı sıcak geçirecekler. Umut Kervanı olarak bu güzel projeyi gerçekleştirmemize vesile olan hayırseverlerimize teşekkür ederiz. Sevindirdikleri bu muhtaç çocuklar vesilesiyle Rabbimizde kendilerini sevindirsin ve ecirlerini kat kat versin. Gelin hep beraber umutlu gözlerle yolumuzu gözleyen muhtaç çocuklarımızın umudu olalım” diye konuştu.

Arıboğa, son olarak kendilerine ulaşmak isteyen hayırseverler için iletişim bilgilerini şu şekilde paylaştı:
“IBAN : 520001000360482830765001
İrtibat Telefon : 05411231200”
 

AdminAdmin