YEREL
Giriş Tarihi : 05-10-2022 20:37   Güncelleme : 05-10-2022 21:03

Karlıova Kaymakamı Gilan'dan köy ziyaretleri

Bingöl'ün Karlıova ilçesi Kaymakamı Tufan Bağır Gilan, halkın sorunlarını yerinde dinlemek için ilçeye bağlı köyleri ziyaret ediyor. İlçe protokollü ile gittiği köylerde vatandaşların ilgisiyle karşılanan Kaymakam Gilan, sürekli sahada olacağını belirtti.

Karlıova Kaymakamı Gilan'dan köy ziyaretleri

Karlıova Kaymakamı Tufan Bağır Gilan, halkın sorunlarını yerinde tespit etmek amacıyla ilçe protokollü ile köy ziyaretlerini sürdürüyor.

Bingöl Erzurum karayolu güzergahındaki Sudurağı, Hacılar, Halifan, Göynük ve Kalencik köylerini ziyaret eden Kaymakam Gilan, köyllerin sorunlarını dinledi.

Kaymakam Gilan, ilçe ve köylere yapılan yatırım ve KÖYDES kapsamında yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Gidilen köylerde vatandaşlarla bir araya gelen ve daha sonrasında köyde bulunan okul, sağlık ocağı, çocuklar ve engellileri görmeyi de ihmal etmeyen Kaymakam Gilan, köylüler tarafından takdirle karşılanıyor.

Gilan, köylülerle yaptığı sohbette, "Devlet bizleri sizlere hizmet etmek için gönderdi. Bizler de sorunları ve talepleri yerinde dinlemek için buradayız. Hizmet konusunda çalışmalarımızı hızlandırdık. Şuan bir çok köylerimizde yol, su, kanalizasyon ve kilitli parke çalışmalarımız ise devam ediyor. Talep ettiğiniz hizmetler yapılıncaya denk sahada olacağız." ifadelerini kullandı.

 

Bülent Temiz - Karlıova

AdminAdmin