GÜNCEL
Giriş Tarihi : 15-03-2022 17:57

Bingöl'deki kamu yatırımları değerlendirildi

Vali Kadir Ekinci Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, merkez ve ilçelerde yapılan kamu yatırımları gündeme alındı.

Bingöl'deki kamu yatırımları değerlendirildi

Bingöl Valisi Kadir Ekinci başkanlığında, Vali Yardımcıları, Kaymakamlar ve ilgili kurum müdürlerinin katılımı ile "Değerlendirme Toplantısı" yapıldı.

İl Özel İdaresi Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıya Vali Ekinci’nin yanı sıra Vali Yardımcıları Fatih Kaya ve Abdullah Özübek ile Adaklı Kaymakamı Emre Çiftçi, Genç Kaymakamı Yusuf Kaptanoğlu, Karlıova Kaymakamı Sedat Özdemir, Kiğı Kaymakamı Yücel Erdem, Solhan Kaymakamı Muhammed Çetin, Yayladere Kaymakamı Mustafa Dilekli, Yedisu Kaymakamı Mehmet Kaya, Afet ve Acil Durum İl Müdürü Kerem Oruk, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Müdürü İsa Gülgür ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Enes Üçgül katıldı.

İlçelerin sorunları, ihtiyaçları ve yatırımları ile ilçelerde gerçekleştirilen kamu hizmetlerinin değerlendirildiği toplantıda Vali Ekinci, Kaymakamlardan ilçelerin genel durumu, yapılan yatırımlar ve yürütülen hizmetler hakkında bilgi aldı.

İlçelerimizin genel durumunun ayrıntılı şekilde analiz edilip değerlendirildiği toplantıda kaymakamlara hitap eden Vali Ekinci, vatandaşların dile getirdiği taleplerin ivedilikle yerine getirilmesi ve eksikliklerin giderilmesi için kamu kurum ve kuruluşlarınca gerekli hassasiyet ve gayretin gösterilmesinin çok önemli olduğuna dikkat çekerek, yaptıkları çalışmalardan dolayı kaymakamlara teşekkür etti.

AdminAdmin