Gökçeli Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği kuruldu. 

Köylülerin birlik ve beraberliğini güçlendirmek amacıyla kurulan Gökçeli Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, ilk olağan genel kurul toplantısını gerçekleştirdi. 

Toplantı, derneğin kuruluş amacı ve hedeflerinin anlatıldığı bir açılış konuşması ile başladı. Derneğin, köy halkının sosyal ve ekonomik sorunlarına çözüm bulmayı, dayanışmayı artırmayı ve ortak projeler geliştirmeyi amaçladığı belirtildi.

Genel kurulda yapılan seçimler sonucunda derneğin ilk başkanı ve yönetim kurulu üyeleri belirlendi. Başkanlığa oy birliği ile Taner Göçmen seçilirken, yönetim kuruluna ise şu isimler getirildi: Kemal Atar, Serhat Bulak, Fuat Sönmez, Ferhat Gündü, Cahit Uyan, Heybet Görünen.

Yeni başkan Taner Göçmen, yaptığı teşekkür konuşmasında, "Gökçeli Köyü'nün kalkınması ve halkımızın refahı için tüm gücümüzle çalışacağız. Birlik ve beraberlik içinde, dayanışma ruhunu canlı tutarak daha güzel yarınlara ulaşmayı hedefliyoruz," dedi.

Kuruluş ve genel kurul toplantısının ardından katılımcılar, derneğin faaliyet planları hakkında bilgilendirildi ve öneriler toplandı. İlk etapta sağlık, eğitim ve tarım alanlarında projeler geliştirilmesi planlanıyor.

Dernek, köy halkının ihtiyaçlarına yönelik çalışmalara hızla başlayarak, dayanışma kültürünü pekiştirmeyi ve köyün sosyal dokusunu güçlendirmeyi hedefliyor.